Forum sojuszu Yaycarze

Yaycarze - Yaycarze Z Kurnika

Ogłoszenie

Do roboty ludziska, robimy wojsko !!!!

#1 2010-08-26 07:04:39

Goliash

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 16

Obrona osady s60 - właściciel gracz hangoverper.

No i mili państwo pierwsze zadanie obronne zakończone sukcesem

http://travian-reports.net/pl/report/284128b8234


Lecz pewnie to nie koniec, trzeba uważać!!!

Offline

 

#2 2010-08-27 07:33:29

Goliash

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 16

Re: Obrona osady s60 - właściciel gracz hangoverper.

Słowem akcja zakończona. Ale nasza kordynatorka obronna, albo jak kto woli deffowa podsumowała to tak:


Na początek – akcję deff u hangoverpera ogłaszam jako zakończoną. Dziękuję wszystkim! Możecie wycofać już swoje wojska. Aczkolwiek raczej nie na długo, coraz więcej z nas potrzebuje obrony..

Chciałabym podziękować bardzo, bardzo! Graczom:

Frgles
Gall_Anonim
Goliash
hitch
Małgosia180397
piwnooka
Pstrągman
Dzięki Wam udało się postawić skutecznego deffa dla gracza hangoverper. Cieszy mnie zaangażowanie i ogromna aktywność, jaka wczoraj nawiedziła nasz sojek (zaroiło się na niebiesko).
Dziękuję też tym, którzy wyrazili chęć pomocy, ale z rożnych powodów (właściwie jednego – wtopili wojsko) nie mogli wysłać pomocy. Mam to na uwadze i pamiętam.

JEDNAK !!!!!!!!!!


Akcja defensywna bardzo udana, tylko przerażająco niska frekwencja. 8 osób (do wymienionych wyżej doliczam siebie) na (wtedy) 24? Zostaje tylko jedno do powiedzenia z mojej strony – Ci którzy nie przejęli się hangoverperem i moją decyzją o sojuszowym deffie (który okazał się nie aż tak sojuszowy) mogą się liczyć z tym, że nimi też się przejmę w tym samym stopniu, kiedy będą potrzebować pomoc


CAŁĄ SPRAWE POZOSTAWIAM POD ROZWAGE TYM CO NIE WYSŁALI WSPARCIA !!!

Zamykam ten wątek

Offline

 
Jesteśmy niedawno założonym sojuszem. W przeciwieństwie do innych, nie ma u nas ,,Trzech Rządzących i cała reszta". Panuje demokracja, poszukujemy zdolnych i kreatywnych, ,,z yayami" (żaden podtekst). Chętnie witamy każdego nowego członka (też bez podtekstów).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-white.pun.pl www.carex.pun.pl www.impet.pun.pl www.laurowa.pun.pl www.szamo.pun.pl